تماس شبانه روزی :

لوله بازکنی پاسداران برترین شرکت خدماتی در بهمن ماه سال 1398

لوله بازکنی پاسداران برترین شرکت خدماتی در بهمن ماه سال 1398

لوله بازکنی پاسداران

با در هم آمیخته شدن صنعت و تکنولوژی در زندگی های امروزی ، روز به روز درحال به روز شدن و پیشرفت می باشیم ودر این میان نیز استفاده از نوآوری های جدید در ساخت و ساز ساختمان نیز مستثنا از این رویه نیستند. درگذشته نه چندان دور در کشور ما شبکه فاضلاب به صورت کانال های دست ساز از جنس سفال درست می شد و با آن فاضلاب بوجود آمده را به بیرون از محوطه ی ساختمان هدایت می کردند. با توجه به رشد بی رویه جمعیت لزوم به استفاده از خانه های طبقاتی مشهود شد وبا ساختن ساختمان های چند طبقه دیگر این گزینه کانال های سفالی جواب گو نبود. در نتیجه لوله هایی از جنس سیمان به شبکه ی سیستم آب و فاضلاب ورود پیدا کرد تا هم انعطاف هدایت فاضلاب و آب به قسمت های مختلف خانه وساختمان راحت شود وهم جلوگیری از ورود نم ورطوبت به دیواره ها وسقف منزل شود. اما بعد از گذشت زمان از این جنس لوله ها هم فاصله گرفته شد لوله های از جنس چدن و آهن وارد ساختمان سازی شهر سازی گردید. که هم فضای کمتری اشغال میکرد وهم درزمان لوله کشی ساختمان مفید بود. اما همه لوله هایی که تا به امروز جهت تخلیه فاضلاب ساختمان مورد استفاده قرار می گرفت کارساز نبوده و در نهایت همه ساختمان ها رو به سوی لوله های از جنس پولیکا یا جنس پلی اتیلین یا بوش فیت صنعتی آوردند که مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی بودند. با توجه به تجربیات سرویسکاران لوله بازکنی پاسداران ، با بوجود آمده مشکل گرفتگی لوله فاضلاب منازل در ابتدا همه سعی در رفع آن مشکل بصورت دستی می کنند که از روش های سنتی و اولیه لوله بازکنی پاسدارن بهره گیری می کنند. در اولین اقدام که ممکن است به ذهن هر کسی برصد استفاده از مواد شیمیایی است که یک روش لوله بازکنی ارزان سریع می باشد. اما باید به این موضوع توجه داشت که انجام لوله بازکنی ارزان که از روش های سنتی می باشد ممکن است به سیستم لوله کشی فاضلاب و یا محیط زیست صدماتی جبران ناپذیر وارد کند. لوله بازکنی با استفاده از لوله بازکن خبره می تواند این صدمات را کمتر و قیمت لوله بازکنی را به شدت کاهش دهد. خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ، روش های گوناگونی دارد که استفاده از هر یک بسته به نوع مشکل متفاوت می باشد. شرکت های مختلفی در زمینه لوله بازکنی خیابان پاسداران فعال ستند که در حال ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. شرکت های مختلفی در زمینه لوله بازکنی خیابان پاسداران فعال هستند که در حال ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. انواع لوله های فاضلاب :

 • لوله های سیمانی فاضلاب
 • لوله های آهنی
 • لوله های چدنی فاضلاب
 • لوله های جنس پولیکا یا جنس پلی اتیلین یا بوش فیت صنعتی

 

لوله بازکن پاسداران

شرکت همیار خدمات بهترین و متعهدترین سرویسکاران لوله بازکنی پاسداران را در منطقه  پاسداران  مستقر کرده است ، تا در زمان ایجاد مشکل برای شما عزیزان با اولین تماس ، با کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و اقدام به رفع مشکل لوله بازکنی شما شوند. شما می توانید همین الان با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. (  )

 

شماره های تماس لوله بازکنی پاسداران

 

منطقه پاسداران

خیابان پاسداران نام یکی از خیابان‌های طولانی شمال شرق تهران است که پیش از انقلاب 1357 ، خیابان سلطنت‌آباد نام داشت. این خیابان که جهت شمالی-جنوبی دارد، مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. خیابان پاسداران در جنوب بزرگراه همت، از خیابان شریعتی در تقاطعی موسوم به «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به «سه‌راه اختیاریه» و «چهارراه پاسداران» (تقاطع خیابان دولت) رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد و پل پاسداران، به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد شده و پس از عبور از «چهارراه فرمانیه»، «سه‌راه اقدسیه» و بوستان نیاوران، در شمالی‌ترین قسمت خود به میدان نیاوران منتهی می‌شود. این خیابان از سه‌راه ضرابخانه تا خیابان گل نبی یکطرفه به سمت شمال بوده، سپس تا میدان نوبنیاد دوطرفه می‌شود. پس از آن از میدان نوبنیاد تا سه‌راه اقدسیه یکطرفه به سمت جنوب است و در آخر از سه راه اقدسیه تا میدان نیاوران دوطرفه می‌باشد. خیابان شریعتی و خیابان پاسداران که در سه‌راه ضرابخانه از یکدیگر جدا می‌شوند و رفته رفته از هم فاصله می‌گیرند، در نهایت توسط خیابان نیاوران (حد فاصل میدان نیاوران و میدان قدس) دوباره به یکدیگر متصل می‌شوند.

 

محله‌های منطقه پاسداران

 

 

روش های سنتی لوله بازکنی پاسداران

استفاده از مایع ظرفشویی و آب جوش :

 • در حدود دو لیتر آب جوش را با چند قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی مخلوط کنید. سپس این مخلوط را به آرامی در قسمت لوله فاضلابی که دچار گرفتگی شده است بریزید. با استفاده چندین باره از این روش می توان قسمت هایی را که با چربی ها دچار گرفتگی شده اند را به راحتی باز کرد. این روش یکی از روش های ، لوله بازکنی ارزانترین و سریعترین ، روش سنتی می باشد.

لوله بازکنی با فنرجهت پاکسازی لوله ، لوله بازکنی ارزانترین و سریعترین

 • با استفاده از این روش شما در ابتدا یک فنر را به دخل لوله انداخته و با بستن یک قلاب به سر فنز و چرخاندن آن در لوله سعی کنید که اگر گرفتگی و یا شئی داخل لوله باشد آن را گرفته و خارج کنید.  و پس از باز شدن آب جوش داخل لوله فاضلاب بریزید که مابقی فضولات را شسته و لوله باز شود. می توان گفت این روش یکی از رایجترین روش های لوله بازکنی ارزان تهران می باشد.

استفاده از سرکه و جوش شیرین ، لوله بازکنی ارزان سریع تهران

 • ابتدا  اطراف سینک ظرفشویی را پاک کنید و 3قاشق جوش شیرین را با سرکه مخلوط کنید و داخل لوله فاضلاب بریزید و حدود نیم ساعت منتطر بگذارید تا محلول تاثیر خود را بگذارد ، این روش نیز یکی از روش های لوله بازکنی می باشد که ممکن است یک لوله بازکن پاسداران از آن استفاده کند.

لوله بازکنی با استفاده از تلمبه دستی

 • یکی دیگر از روش های سنتی استفاده از تلمبه دستی می باشد. این روش نیز در بعضی از موارد بسیار کار ساز بوده و باعث رفع مشکل گرفتگی لوله شده است.

 

لوله بازکنی پاسداران

 

چگونه می توانم از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کنم؟

 • حتما در کفشورهای حمام و سینک ظرفشویی از آشغالگیر استفاده کنید.
 • هرگز چربی، روغن، موز، پوست سیب زمینی، پوسته تخم مرغ، استخوان، را داخل لوله نریزید

 

لوله بازکنی پاسداران مشکل زندگی آپارتمان نشینی

امروزه گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلاب شهری به یک مشکل و یا یک معضل بزرگ در ساختمان ها تبدیل شده است. به دلیل اشتراکی بودن لوله های اصلی ساختمان و عدم رعایت در نظافت لوله ها ، درصد بروز مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب به مراتب بیشتر از گذشته گشته و نیاز به خدمات لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران و همکاران لوله بازکن ما بسیار بیشتر احساس می شود. از جمله مهمترین مشکلات موارد زیر می باشد :

 • گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 • گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه
 • گرفتگی سینک ظرفشویی آشپزخانه
 • گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 • گرفتگی لوله کفشور پارکینگ، پشت بام، بالکن تراس و حیاط منازل

البته قابل ذکر است که اگر درهنگام بروز مشکل از متخصصین و سرویسکاران لوله بازکنی و تخلیه چاه با تجربه استفاده کنید ، مشکل شما براحتی برطرف می شود و ارائه یک کار با کیفیت از طرف ما به همراه قیمت مناسب و ارائه ضمانت نامه ، قطعا باعث جلب اعتماد طرفین خواهد شد و پلی خواهد بود برای همکاری های آینده ، جهت ارائه خدماتی دیگر می باشد.

 

لوله بازکنی در پاسداران

دلیلی وجود دارد که همشهریان عزیز با ما تماس می گیرند. ما در خدماتی که انجام می دهیم ، افتخار می کنیم که تمامی مشکلات لوله بازکنی شما را به بهنرین شکل ممکن انجام می دهیم. شما می توانید از کارشناسان لوله بازکنی پاسداران جهت رفع مشکل خود با ما که می توان گفت از منصفترین های ،  لوله بازکنی ارزان تهران می باشیم و خدمات خود را با بهترین کیفیترین خدمات لوله بازکنی ارائه می دهیم.
 

لوله بازکن پاسداران

رسوب چربی ها و صابون در داخل لوله :

 هنگامی که صابون ها، روغن ها، چربی ها و مواد غذایی به داخل لوله های فاضلاب می روند ، به مرور به دیواره های داخلی لوله های فاضلاب انباشته می شوند ، که بعد از مدتی باعث گرفتگی لوله ها  می شوند.

انداختن اجسام خارجی به داخل لوله :

مو، صابون، خمیر دندان، خاکستر، کاغذ توالت و دیگر محصولات می تواند به طور جدی به داخل لوله فاضلاب آسیب برساند و به مرور زمان باعث مسدود شدن لوله ها شود.
 

لوله بازکنی با فنر

لوله بازکنی با فنرهای صنعتی ، که با نام دیگری بنام دستگاه فنر و یا دستگاه تراش و یا دستگاه سه نظام نیز نامیده می شود ، از نیروی مکانیکی یک موتور الکتریکی برای چرخاندن فنر انعطاف پذیر استفاده می کنند و توسط لوله بازکن آن را به داخل لوله فاضلاب هدایت می کنند. دستگاه فنر معمولا با طول کابل تا 40 متر و تا 80 متر می توانند کار کنند.
 

لوله بازکنی پاسداران

 

مزایای لوله بازکنی خیابان پاسداران

با استفاده از این دستگاه ها می توان به راحتی در بین خم های 90 درجه ای لوله های فاضلاب و یا بیشتر عبور کنند ، در حالی که کارایی آنها حفظ شود و هیچ آسیبی به لوله فاضلاب نرساند.

 • امکان  تمیز کردن بخش های طولانی لوله های فاضلاب
 •  امکان رد کردن اجسام از لوله فاضلاب


لوله بازکنی در پاسداران با فنر :

ممکن است گرفتگی لوله به دلیل وجود رسوبات انباشه شده در لوله باشد که باید از روش لوله بازکنی با فنر استفاده کرد. استفاده از این وسیله به این صورت است که فنر را به داخل لوله می فرستیم و وقتی به محل گرفتگی نزدیک شد با حالت چرخشی در لوله اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنیم. می توان گفت این روش لوله بازکنی ارزانترین و سریعترین روش ممکن می باشد.البته اگر گرفتگی لوله خیلی سطحی باشد.

 

مراحل لوله بازکنی پاسداران

 • تشخیص محل گرفتگی لوله
 • اقدام جهت برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله فاضلاب
 • لوله بازکنی ارزان سریع
 • لوله بازکنی شبانه روزی پاسداران و فوری کمتر از نیم ساعت

 

مزایای لوله بازکنی ارزان تهران

 • تضمینی و بدون خرابی
 • بازدید کارشناسی و مشاوره رایگان در زمینه لوله بازکنی پاسداران
 • آشنایی با کلیه روش های لوله باز کنی
 • استفاده از دستگاه ژنراتور برقی و پمپ تراکم هوا
 • استفاده از جدیدترین ترین دستگاه های لوله بازکنی
 • تخلیه چاه پاسداران با تانکرهای بزرگ به همراه پمپ های لجن کش و کفکش و مکنده

 

پیشنهاد  و توصیه لوله بازکن پاسداران

یکی از مهم ترین و ساده ترین راه ها ی جلوگیری از مسدود شدن لوله های فاضلاب ، ورود موادی که ممکن است باعث گرفتگی لوله شوند است مانند این مواد که شامل ، ته مانده غدا ، چربی روغن ها ، مو، دستمال کاغذی ، کاغذ ، پلاستیک و... می باشند.

 

نحوه لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی پاسداران با داشتن نیروهای متخصص و مجرب و متعهد آماده ارائه با کیفیترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با نازل ترین قیمت به شما همشهریان عزیز می باشد. یکی از متداولترین روش های لوله بازکنی ، لوله بازکنی با استفاده از دستگاه ژنراتور برقی (فنر) می باشد. که اکثر سرویسکاران لوله بازکنی پاسداران از دستگاه ژنراتور برقی به منظور رفع انسداد لوله از آن استفاده می کنند. دستگاه ژنراتور برقی دارای فنر بسیار بلندی است که درون محفظه مخصوص آن قرار گرفته است. این فنر به درون مجرایی که دارای گرفتگی است فرستاده شده و سپس با روشن کردن دستگاه فنر شروع به گردش می کند و باعث رفع هر گونه گرفتگی از داخل لوله فاضلاب می شود.

 

لوله بازکنی پاسداران

همواره زمان یکی از مهمترین فاکتورهای موجود در مواقع بروز بحران و مشکل می باشد. و مشکلات هیچوقت از قبل خبر نمی کنند. ممکن است در هر ساعت از شبانه روز سیستم فاضلاب شما در منطقه پاسداران دچار مشکل شود. شرکت همیار خدمات با ارائه خدمات لوله بازکنی پاسداران این نوید را به شما می دهیم در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنیم ، که این امر موجب تسریع در روند کار و همچنین پایین آمدن هزینه های شما عزیزان شده است.

 

لوله بازکنی پاسداران

 

حرفی از کارشناسان خدمات لوله بازکنی پاسداران

همیشه قبل از استفاده از هر لوله بازکن شیمیایی دستورالعمل های ایمنی را بخوانید و آنها را دنبال کنید. موارد ایمنی را در رابطه با مراقبت از چشم و پوست خود و همچنین استفاده از تهویه مناسب جهت مطبوع کردن هوای محیط را رعایت کنید. پس از سالها کار وتجربه در رابطه با لوله های فاضلاب آشپزخانه و حمام ، ما همیشه به دنبال یافتن ایمن ترین ، موثر ترین، ساده ترین راه جهت رفع مشکل لوله بازکنی پاسداران بوده ایم.

 

کیفیت لوله بازکنی خیابان پاسداران

کیفیت در هر کاری حرف اول را می زند. چون ممکن است در لوله بازکنی خدمات با کثیف کاری و ریخت و پاچ رو به رو باشد ، همکاران ما سعی می کنند با استفاده از روش های جدید و فنرهای مخصوص کثیف کاری را به کمترین حد ممکن برسانند. همچنین دیگر لازم نیست که نگران صدمه دیدن کاسه توالت منزل خود باشید ، چون فنرهایی وجود دارد که مخصوص این کار هستند و هیچ آسیبی به وسایل خانه نمی رساند. همچنین سرویسکاران همیار خدمات با بکارگیری از روش های نوین اقدام به بازکردن لوله های فاضلاب می کنند که با خیالی آسوده تا چند ماه یا حتی چند سال ، دیگر نیازی به لوله بازکنی خیابان پاسداران نداشته باشید. البته این زمان کاملا بستگی به عمر لوله فاضلاب ، شیب مناسب و مهندسی استاندارد لوله کشی منزلتان دارد.

 

لوله بازکنی پاسداران را به متخصصش بسپار

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه یکی از پردرخواسترین سرویس‌های خدمات ساختمانی در منطقه پاسداران می باشد. در شرکت همیار خدمات لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران ، با نازلترین قیمت و زیر نظر اتحادیه و کمتر از نرخ مصوب انجام می شود. در واقع لوله بازکنی پاسداران به عنوان یکی از بهترین و متعهدترین شرکت های خدماتی با عنوان لوله بازکنی ارزان سریع و باکیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد. پس اگر برای لوله بازکنی به دنبال لوله بازکنی ارزان و با کیفیت هستید روی شرکت همیار خدمات حساب ویژه کنید. به محض درخواست برای خدمات لوله بازکنی، شما به مجربترین و باتجربه ترین لوله بازکن‌های شهر تهران دسترسی خواهید داشت.

 

لوله بازکنی شبانه روزی پاسداران

زمانی که شما با مشکل گرفتگی لوله مواجعه می شوید ، برای رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب و توالت خود با شرکت های خدماتی لوله بازکنی تماس می گیرند ، در ابتدای کار از آنها در مورد شدت گرفتگی لوله فاضلاب سوالاتی پرسیده می شود تا کارشناسان لوله بازکنی ارزان تهران ، بهترین مورد را جهت رفع مشکل آنها پیشنهاد دهند و اکیپ های لوله بازکنی پاسداران را با دستگاه مرتبط با مشکل شما به محل اعزام کنند.

 

لوله بازکنی ارزانترین سریعترین

ما سعی کرده ایم که با بهره گیری از خبره ترین کارشناسان و سرویسکارن لوله بازکنی پاسداران و جدیدترین دستگاه های موجود ، در کمترین زمان ، ارزانترین قیمت لوله بازکنی ممکن با کیفیترین خدمات را ارائه دهیم. پس جهت تخلیه چاه و لوله بازکنی ارزان سریع با ما تماس حاصل فرمایید.

 

لوله بازکنی پاسداران

 

اهداف شرکت خدماتی همیار خدمات لوله بازکنی خیابان پاسداران

این شرکت در راستای کسب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات ، همواره با استفاده  از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های موجود تخلیه چاه و لوله بازکنی در کشور در صدد ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی ، با کمترین قیمت با توجه به بکارگیری جدیدترین دستگا ها و همچنین  استقرار نیروهای متخصص خود در امر خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمامی مناطق تهران بزرگ ، آماده خدمات ارزان سریع را جهت رفاه حال مشتریان خود می باشد.

 

معرفی بعضی از شرکت های همکار

شرکت  اسنپ لوله یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران می باشد.

شرکت  چاه بازکنی و تخلیه چاه یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران می باشد.

شرکت  لوله بازکن یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران می باشد.

شرکت  لوله بازکنی امین یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران می باشد.

 

سرویسکاران لوله بازکنی پاسداران

امروز به یک منزل مسکونی واقع در منطقه پاسداران تهران واقع در میدان هروی مراجعه کردیم که گرفتگی در قست لوله حمام ایجاد شده بود. طبق کارشناسی و بررسی سرویسکار بهترین روش جهت باز کردن لوله فاضلاب حمام استفاده از دستگاه فنر تراش بوده است. علت گرفتگی لوله فاضلاب هم تجمع موی بدن و سر در داخل لوله فاضلاب بود.

 

رفتن به بالا