تماس شبانه روزی :

لوله بازکنی تهرانسر برترین شرکت خدماتی در بهمن ماه سال 1398

لوله بازکنی تهرانسر برترین شرکت خدماتی در بهمن ماه سال 1398

لوله بازکنی تهرانسر

امروزه با زندگی شهر نشینی و پیشرفت در ساخت و ساز ساختمان ها بدون شک همه ساختمان ها دارای سیستم تخلیه فاضلاب می باشند. با گذشت زمان و کهنه و قدیمی شدن سیستم فاضلاب ممکن است که سیستم لوله کشی بر اثر برخی موارد که رایجترین آنها اشتباهات انسانی می باشد دچار گرفتگی شود و صاحبان ساختمان حتما جهت برطرف کردن مشکل خود به یک متخصص لوله بازکن احتیاج پیدا خواهند کرد. در شهرهای بزرگ بدون شک شرکت های خدمات لوله بازکنی وجود دارند که به همشهریان خود خدماتی را ارائه دهند. همیشه کسانی که در منطقه تهرانسر با مشکل لوله بازکنی مواجعه می شوند بدنبال سریعترین ارزانترین لوله بازکنی تهرانسر هستند. قبل از هر چیز 2 فاکتور مهم مد نظر تمام کسانی است که با مشکل لوله بازکنی و تخلیه چاه وچاه بازکنی مواجعه شده اند ، هزینه و زمان می باشد. این شرکت با داشتن سابقه طولانی و درخشان و سالها خدمت در زمینه لوله بازکنی محل مورد به همشهریان عزیز می تواند بگویید که از منصفترین خدمات دهندگان لوله بازکنی منطقه تهرانسر می باشد و همیشه این موارد را جهت رفاه حال شما عزیزان در نظر گرفته است. شرکت همیار خدمات بهترین و متعهدترین سرویسکاران لوله بازکنی تهرانسر را در منطقه بیست و یک تهران، تهرانسر مستقر کرده است ، تا در زمان ایجاد مشکل برای شما عزیزان با اولین تماس ، با کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و اقدام به رفع مشکل لوله بازکنی شما شوند. شما می توانید همین الان با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. (  )

 

شماره های تماس لوله بازکنی تهرانسر

 

محله تهرانسر

تهرانسر نام محله‌ای است در غرب تهران که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهرک آزادی و از جنوب به بزرگراه فتح و از شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرک آسمان و از غرب به بزرگراه آزادگان و محله شهرک استقلال محدود شده‌است. محله تهرانسر در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع است و خود به ۴ بخش تهرانسر شمالی(شهرک بازرگان-میدان کمال الملک -قباد)، تهرانسر شرقی(شهرک پاسداران-بنفشه-نفت-فجر-گل محمدی)، تهرانسر مرکزی (بلوار اصلی و خیابان خسروپرویز)، تهرانسر غربی(بهشتی-رجایی-شهرک دریا).

در گذشته به‌خصوص در دوران سلطنت سلسله قاجار محدوده تهرانسر کنونی و نواحی اطراف آن جزو شکارگاه‌های سلطنتی محسوب می‌شده‌است. همچنین وجود چشمه‌ای در اطراف اتوبان آزادگان در نزدیکی شهرک فاطمة الزهرا کنونی باعث مهم‌تر شدن این منطقه بوده‌است. در اوایل قرن سیزدهم و در زمان سلطنت احمد شاه قاجار شخصی بنام خلیل معنوی خواستار خرید چشمه می‌شود و با پرس و جو متوجه می‌شود که این چشمه به شخصی به نام فرمانفرما از نوادگان ناصرالدین شاه تعلق دارد، خلیل معنوی با پرداخت حدود ۱۳ هزار تومان آن چشمه را از او خریده و با ساخت خانه‌هایی در اطراف آن و ساکن کردن چندین خانواده از اهالی همدان و تویسرکان در آنجا، آن ناحیه را تبدیل به روستایی به نام سلیمان خانه می‌کند. او با پرداخت حقوق به ساکنان روستا از آن‌ها می‌خواهد که بر روی زمین‌های اطراف کشاورزی کنند و با این کار خود را مالک تمام نواحی اطراف آن چشمه می‌کند. بعد از مدتی در حدود سال ۱۳۳۱ هجری شمسی شرکت تعاونی کارمندان شرکت نفت برای ساخت منازل مسکونی برای کارکنان این شرکت، این ناحیه را انتخاب کرده و بعد از مذاکره با معنوی حدود یک میلیون مترمربع از زمین‌ها را خریداری و شروع به ساخت و ساز می‌نماید و نام این محدوده را تهرانسر می‌گذارد. همچنین در سال 1360 محله خیابان فجر جهت ساخت خانه های تعاونی به پرسنل کارخانه ارج اعطا گردید.

 

فروشگاه‌های زنجیره ای تهرانسر

 • فروشگاه رفاه (بلوار بهشتی)
 • بازار میوه و تره بار (بلوار بهشتی و بازاریاس)
 • فروشگاه شهروند (بلوار لاله)
 • فروشگاه کوروش (پنج شعبه در تهرانسر موجود است - تهرانسر شمالی - تهرانسر شرقی - تهرانسر غربی-بلوار لاله- بلوار اصلی پایین تر از چهارراه صدف )
 • فروشگاه جانبو (دو شعبه بلوار لاله و نیلوفر شرقی )

 

 

لوله بازکن های با مواد شیمیایی تهرانسر

پاک کننده های شیمیایی معمولا برای استفاده خطرناک  هستند ، می توان گفت که آن ها بسیار سمی وخطرناک هستند که می توانند باعث سوختگی پوست شوند. از این بدتر ، آنها همیشه مؤثر نیستند ، و شما را با یک سینک پر از آب با محلول شیمیایی سمی که توسط همان گرفتگی متوقف شده است مواجعه می کنند. درعوض ، یک دستگاه فنر لوله بازکنی می تواند کاملاً بی خطر باشد ، البته از لحاظ هزینه کمی متفاوت با لوله بازکن های شیمیایی است ولی در عوض بدون خطر می باشد.

لوله بازکنی تهرانسر

 

لوله بازکنی غیر شیمیایی تهرانسر

لوله بازکنی بوسلیه محلول های خانگی و غیر شیمیایی با مخلوط کردن آب جوش و جوش شیرین و سرکه قابل بدست می آید. جوش شیرین (یا همان بی کربنات سدیم) و سرکه (یک اسید استیک خفیف) با ترکیب این دویک واکنش شیمیایی ایجاد می شود که باعث رفع گرفتگی لوله می شود.

لوله بازکنی تهرانسر

 

تمیز کردن وسایل منزل با یک محلول خانگی ، لوله بازکنی در تهرانسر

اگر سینک شما (یا وان یا دوش) دچار رسوب شده است ، با استفاده از یک فنجان محلول ذکر شده و ریختن آن درون یک سطل آب که پر باشد. بهتر است که قبل از هرکاری مقدار کمی آب در دهانه فاضلاب خود بریزید ، اما عمدتا سینک باید خالی باشد. همچنین ، اگر در حال کار بر روی یک مخزن سینک یا وان هستید ، بهتر است که سینک وان را جدا کنید تا تسلط بیشتری به دریچه تخلیه فاضلاب داشته باشید. این ممکن است مستلزم بیرون کشیدن اتصال سینک به طور موقت برای باز کردن لوله فاضلاب باشد.

 • یک ظرف کوچک آب جوش را درون لوله فاضلاب بریزید.
 • محلول فنجان جوش شیرین را درون لوله فاضلاب بریزید.
 • محلول فنجان سرکه را درون فاضلاب بریزید.
 • در صورت وجود درچه تخلیه سینک ، آن را با یک درپوش بپوشانید. بر اثر فعل و انفعال شیمیایی جوش شیرین و سرکه حباب فراوانی می کند.
 • 10 دقیقه صبر کنید.
 • ظرف دیگری از آب جوش را درون لوله فاضلاب بریزید.
 • لوله فاضلاب را با آب داغ شستشو دهید تا کمک کند به هرگونه باقی مانده غذا و اشغال از لوله فاضلاب موجود.
 • اگر این روش سنتی ، گرفتگی لوله را برطرف نکرد ، وقت آن است که در صورت امکان از لوله بازکنی تهرانسر ، کمک بگیرید.

لوله بازکنی تهرانسر

 

لوله بازکنی تهرانسر

تمامی همکاران لوله بازکنی تهرانسر دارای تخصص و تعهد اخلاقی بوده و دارای سالها تجربه و تخصص در زمینه لوله بازکنی می باشند. لوله بازکنی شریعتی کلیه خدمات خود را بصورت ارزان و بصورت شبانه روزی به همه همشهریان عزیز در تمامی نقاط تهرانسر ارائه می دهد. چه از قبل از خدمات ما استفاده کرده باشید و یا تازه با ما آشنا شده اید ما را در خدمات رسانی و رفع مشکل به بهترین نحو ممکن شما را یاری می کنیم. لوله بازکن تهرانسر بصورت ارزان جهت رفاه حال مشتریان بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و بدون تعطیلی اماده ارائه خدمات و رفع مشکل شما عزیزان می باشد ، ما تمام تلاشمان را جهت رضایت کامل مشتریان و ارائه خدمات نوین و فوری انجام می دهیم.

 

لوله بازکنی محله تهرانسر

همواره زمان یکی از مهمترین فاکتورهای موجود در مواقع بروز بحران و مشکل می باشد. و مشکلات هیچوقت از قبل خبر نمی کنند. ممکن است در هر ساعت از شبانه روز سیستم فاضلاب شما در منطقه تهرانسر دچار مشکل شود. شرکت همیار خدمات با ارائه خدمات لوله بازکنی تهرانسر این نوید را به شما می دهیم در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنیم ، که این امر موجب تسریع در روند کار و همچنین پایین آمدن هزینه های شما عزیزان شده است.

 

صدور ضمانت نامه کتبی لوله بازکنی منطقه تهرانسر

همکاران لوله بازکنی تهرانسر ما پس از برطرف کردن مشکل شما ، با دادن ضمانت نامه کتبی خیال شما عزیزان را از بابت همه چیز راحت می کنند.

 

اهداف شرکت خدماتی همیار خدمات تخلیه چاه ، لوله بازکنی

این شرکت در راستای کسب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات ، همواره با استفاده  از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های موجود تخلیه چاه و لوله بازکنی در کشور در صدد ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی ، با کمترین قیمت با توجه به بکارگیری جدیدترین دستگا ها و همچنین  استقرار نیروهای متخصص خود در امر خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمامی مناطق تهران بزرگ ، آماده خدمات ارزان سریع را جهت رفاه حال مشتریان خود می باشد.

 

لوله بازکنی تهرانسر را به متخصصش بسپار

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه یکی از پردرخواسترین سرویس‌های خدمات ساختمانی در منطقه تهرانسر می باشد. در شرکت همیار خدمات لوله بازکنی تهرانسر و تخلیه چاه تهرانسر ، با نازلترین قیمت و زیر نظر اتحادیه و کمتر از نرخ مصوب انجام می شود. در واقع لوله بازکنی تهرانسر به عنوان یکی از بهترین و متعهدترین شرکت های خدماتی با عنوان لوله بازکنی ارزان سریع و باکیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد. پس اگر برای لوله بازکنی به دنبال لوله بازکنی ارزان و با کیفیت هستید روی شرکت همیار خدمات حساب ویژه کنید. به محض درخواست برای خدمات لوله بازکنی، شما به مجربترین و باتجربه ترین لوله بازکن‌های شهر تهران دسترسی خواهید داشت.

 

لوله بازکنی تهرانسر

 

معرفی بعضی از شرکت های همکار در زمینه لوله بازکنی در تهرانسر و تخلیه چاه

شرکت  اسنپ لوله یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی تهرانسر و تخلیه چاه تهرانسر می باشد.

شرکت  چاه بازکنی و تخلیه چاه یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی تهرانسر و تخلیه چاه تهرانسر می باشد.

شرکت  لوله بازکن یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی تهرانسر و تخلیه چاه تهرانسر می باشد.

شرکت  لوله بازکنی امین یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی تهرانسر و تخلیه چاه تهرانسر می باشد.

 

رفتن به بالا