تماس شبانه روزی :

لوله بازکنی نیاوران برترین شرکت خدماتی در بهمن ماه سال 1398

لوله بازکنی نیاوران برترین شرکت خدماتی در بهمن ماه سال 1398

لوله بازکنی نیاوران

گرفتگی لوله های فاضلاب یکی از شایعترین مشکلات موجود در زندگی شهر نشینی ، و سرویسکاران لوله بازکنی از مهمترین سرویسکاران این اجتماع می باشند. ممکن است که علل اصلی گرفتگی لوله های فاضلاب مبتنی بر یک ماده شیمیایی است که لوله های فاضلاب را مسدود می کند. معمولا جهت انجام لوله بازکنی از موادی مانند تمیز کننده های شیمیایی ، لوله بازکن های دستی، جهت انجام لوله بازکنی ارزان سریع برای باز کردن انواع موارد مانند سینک ظرفشویی، توالت، حمام استفاده می شود. یک تمیز کننده شیمیایی می تواند مواردی از گرفتگی ها از قبیل (موی سر و چربی ها) را برطرف کند. ممکن است در مواردی گرفتگی ها حساستر و یا بزرگتر باشند که دیگر راه حل های سنتی کارساز نیستند و باید حتما از خدمات لوله بازکنی و دستگاه های صنعتی و مکانیکی استفاده کرد. همچنین سرویسکاران تخلیه چاه با نیز با مناسبترین قیمت در خدمت شما عیزیان می باشند.

 

شماره های تماس لوله بازکنی نیاوران

 

لوله بازکنی در نیاوران

شرکت همیار خدمات بهترین و متعهدترین سرویسکاران لوله بازکنی نیاوران را در منطقه  نیاوران  مستقر کرده است ، تا در زمان ایجاد مشکل برای شما عزیزان با اولین تماس ، با کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و اقدام به رفع مشکل لوله بازکنی شما شوند. شما می توانید همین الان با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. ( 09121937090 – 09104696060 )

 

منطقه نیاوران

نیاوران یکی از محله هاى شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه، کامرانیه و دزاشیب هم‌مرز است. به خاطر شیب موجود در منطقه، ساختار معماری ویژه‌ای در آن به چشم می‌خورد. همچنین واقع شدن در ارتفاع ۱۷۰۰ متری از سطح دریا، آب و هوایی سرد تر از دیگر نقاط تهران را باعث شده‌است. خیابان نیاوران که در حال حاضر به نام خیابان شهید باهنر شناخته می‌شود، خیابان اصلی این منطقه است و میدان نیاوران را به میدان قدس متصل می‌کند. بر اساس یک ریشه‌شناسی عامیانه، منطقهٔ نیاوران در گذشته پر از نیزارهایی بوده‌است که مردم برای جمع‌آوری و استفاده از نی‌های موجود در آن به این منطقه می‌رفتند و همراه خود نی می‌آوردند؛ به همین خاطر این منطقه به «نی‌آوران» معروف می‌شود که به مرور زمان به «نیاوران» تغییر نام پیدا می‌کند.

 

اماکن مهم نیاوران

 

برخی از محلات نیاوران

 

تاریخچه لوله کشی و لوله بازکنی

سابقه زیادی از استفاده لوله بازکن جهت انجام لوله بازکنی نیاوران وجود ندارد و همچنین میتوان این مورد را در شهرهای قدیمی تر و بزرگتر مانند شهرهای کشور آمریکا مشاهده کرد ، زیرا سیستم های لوله کشی شهری تا اوائل قرن بیست و یک در خانه های آمریکایی طبقه متوسط ​​به راحتی در دسترس نبودند. قبل از این زمان، آمریکایی ها اغلب پس از استفاده از آب آنها را در حوض ها جمع آوری و سپس دفع می کردند. سیستم های لوله کشی فاضلاب محدود به تدریج با لوله های سربی راه اندازی شد ، اما زمانی که خواص سمی سرب بیشتر شناخته شد ، لوله سازی با آهن گالوانیزه بازسازی شد .در نهایت مبارزه علیه لوله های فولادی گالوانیزه خورنده ، منجر به جایگزینی لوله های مسی و پلاستیک (PVC) در دهه 1960 جایگزین آنها شد.

 

لوله بازکنی نیاوران

 

 

روش های سنتی لوله بازکنی نیاوران

شما یک لحظه در نظر بگیرید که به یکباره در هنگام مهمانی لوله های فاضلاب سینک ظرفشویی شما دچار گرفتگی شود ، آن موقع چه فاجعه ای خواهد رخ داد و شما دچار مشکل بزرگی خواهید شد. یکی از بهترین روش ها بکار بردن مقداری نوشابه گازدار و مقداری سرکه و جوش شیرین جهت لوله بازکنی می باشد. استفاده از این محلول که یک محلول شیمیایی بی خطر و ارزان قیمت جهت لوله بازکنی نیاوران می باشد برای شما مقرون به صرفه و بدون ضرر رساندن به سیستم لوله کشی شما می باشد. استفاده از این روش می تواند بهترین نتایج را به شما بدهد.  بسیاری از تمیز کننده های فاضلاب حاوی مواد شیمیایی هستند که هنگام تماس با ماده آلی در لوله فاضلاب گرما تولید می کنند و این گرما می تواند خاصیت و حالت لوله های پی وی سی را تغیر دهد  و در صورتی که به درستی استفاده نشود، به سیستم لوله کشی فاضلاب شما آسیب برساند.

 

لوله بازکنی نیاوران مشکل زندگی آپارتمان نشینی

امروزه گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلاب شهری به یک مشکل و یا یک معضل بزرگ در ساختمان ها تبدیل شده است. به دلیل اشتراکی بودن لوله های اصلی ساختمان و عدم رعایت در نظافت لوله ها ، درصد بروز مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب به مراتب بیشتر از گذشته گشته و نیاز به خدمات لوله بازکنی نیاوران و تخلیه چاه نیاوران و همکاران لوله بازکن ما بسیار بیشتر احساس می شود. از جمله مهمترین مشکلات موارد زیر می باشد :

 •     گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 •     گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه
 •     گرفتگی سینک ظرفشویی آشپزخانه
 •     گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 •     گرفتگی لوله کفشور پارکینگ، پشت بام، بالکن تراس و حیاط منازل

البته قابل ذکر است که اگر درهنگام بروز مشکل از متخصصین و سرویسکاران لوله بازکنی و تخلیه چاه با تجربه استفاده کنید ، مشکل شما براحتی برطرف می شود و ارائه یک کار با کیفیت از طرف ما به همراه قیمت مناسب و ارائه ضمانت نامه ، قطعا باعث جلب اعتماد طرفین خواهد شد و پلی خواهد بود برای همکاری های آینده ، جهت ارائه خدماتی دیگر می باشد.

 

نحوه لوله بازکنی در نیاوران

لوله بازکنی نیاوران با داشتن نیروهای متخصص و مجرب و متعهد آماده ارائه با کیفیترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با نازل ترین قیمت به شما همشهریان عزیز می باشد. یکی از متداولترین روش های لوله بازکنی ، لوله بازکنی با استفاده از دستگاه ژنراتور برقی (فنر) می باشد. که اکثر سرویسکاران لوله بازکنی نیاوران از دستگاه ژنراتور برقی به منظور رفع انسداد لوله از آن استفاده می کنند. دستگاه ژنراتور برقی دارای فنر بسیار بلندی است که درون محفظه مخصوص آن قرار گرفته است. این فنر به درون مجرایی که دارای گرفتگی است فرستاده شده و سپس با روشن کردن دستگاه فنر شروع به گردش می کند و باعث رفع هر گونه گرفتگی از داخل لوله فاضلاب می شود.

 

لوله بازکنی ارزان سریع نیاوران

قبل از هر چیز ما می توانیم با استفاده از روش های سنتی اقدام به باز کردن لوله های فاضلاب کنیم.

 

لوله بازکنی نیاوران

 

انواع لوله بازکنی ارزان سریع تهران

تلمبه دستی :

هیدرولیک تخلیه دستی معمولا برای لوله بازکنی بخش هایی از لوله های فاضلاب با عمق کم طراحی شده است. مزایای استفاده از دستگاه های لوله بازکنی دستی شامل هزینه کمتر و در دسترس بودن از طریق فروشگاه محلی می باشد. با این حال، نقاط ضعفی دارند که عبارتند از دسترسی که به طور معمول محدود به عمق کم می باشند.

استفاده از فشار هوا ، لوله بازکنی ارزان تهران

پاک کننده های تخلیه هوا، از دی اکسید کربن، هوا یا گازهای  دیگر جهت لوله بازکنی استفاده می کنند تا غشای انباشته شده در لوله فاضلاب را از بین ببرند.  گاز شتاب دهنده نیرویی را در آب ایستاد  ایجاد می کند که می تواند رسوباتی را که در قسمتی از لوله انباشته شده اند را باز کنند.
 

توصیه لوله بازکنی نیاوران ، لوله بازکن های خانگی

می توان از آب جوش به این صورت که آن را در دهانه های لوله فاضلاب برای تمیز کردن صابون و موهای زدن مو... بریزیم و استفاده کنیم. مواد شیمیایی که جهت برطرف کردن گرفتگی اغلب توصیه می شود می توان از سرکه (یک اسید ضعیف)  که بی اثر هستند اما خطرناک نیستند استفاده کرد. همچنین با استفاده از نوشابه های گازدار و سرکه برای  برطرف کردن چربی و لک ها استفاده کرد.

 

لوله بازکنی نیاوران

 

مزایای استفاده از لوله بازکن خانگی :

هرچند که در مقابله با دیگر لوله بازکنی ها، اثربخشی کمتری دارند. ما پیشنهاد می کنیم که از آب جوش کمتر استفاده کنید زیرا آب جوش دمایی برابر با 100 درجه سانتیگراد دارد و چسب مورد استفاده در لوله های فاضلاب در دمای 65 درجه سانتیگراد خاصیت خود را از دست می دهد و باعث نشتی در محل های اتصال لوله ها می شود.

 • آماده بودن سریع
 • در دسترس بودن آسان
 • رعایت کردن ایمنی زیست محیطی

 

لوله بازکنی با دستگاه فنر

لوله بازکن های الکتریکی صنعتی ، که با نام دیگری بنام دستگاه فنر و یا دستگاه تراش نیز نامیده می شود ، از نیروی مکانیکی یک موتور الکتریکی برای چرخاندن یک فنر انعطاف پذیر در جهت عقربه های ساعت استفاده می کنند و توسط لوله بازکن آن را به داخل لوله فاضلاب هدایت می کنند. لوله بازکن های الکتریکی معمولا با طول کابل تا 40 متر و تا 80 متر می توانند کار کنند.
 

مزایای لوله بازکنی نیاوران تهران

 • توانایی تمیز کردن بخش های طولانی لوله های فاضلاب
 •  توانایی حذف اجسام جامد از لوله فاضلاب
 • با استفاده از این دستگاه ها می توان به راحتی در بین خم های 90 درجه ای لوله های فاضلاب عبور کنند ، در حالی که کارایی آنها حفظ شود و هیچ آسیبی به لوله فاضلاب نرساند.

 

لوله بازکنی در نیاوران با فنر :

ممکن است گرفتگی لوله به دلیل وجود رسوبات انباشه شده در لوله باشد که باید از روش لوله بازکنی با فنر استفاده کرد. استفاده از این وسیله به این صورت است که فنر را به داخل لوله می فرستیم و وقتی به محل گرفتگی نزدیک شد با حالت چرخشی در لوله اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنیم. می توان گفت این روش لوله بازکنی ارزانترین و سریعترین روش ممکن می باشد.البته اگر گرفتگی لوله خیلی سطحی باشد.

 

مراحل لوله بازکنی نیاوران تهران

 • تشخیص محل گرفتگی لوله
 • اقدام جهت برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله فاضلاب
 • لوله بازکنی و تمیز کردن محل
 • لوله بازکنی شبانه روزی نیاوران و فوری کمتر از نیم ساعت
 • لوله بازکنی نیاوران تهران

 

مزایای لوله بازکنی نیاوران

 • تضمینی و بدون خرابی
 • بازدید کارشناسی و مشاوره رایگان در زمینه لوله بازکنی نیاوران
 • آشنایی با کلیه روش های لوله باز کنی
 • استفاده از جدیدترین ترین دستگاه های لوله بازکنی
 • استفاده از دستگاه ژنراتور برقی و پمپ تراکم هوا
 • تخلیه چاه نیاوران با تانکرهای بزرگ به همراه پمپ های لجن کش و کفکش و مکنده

 

پیشنهاد  لوله بازکن نیاوران

از لوله های فاضلاب جهت عبور فاضلاب در سیستم فاضلاب ساختمان است و در صورت عبور مواد غیر متعارف ، امکان گرفتگی وجود دارد. یکی از مهم ترین و ساده ترین راه ها ، جلوگیری از ورود این مواد به داخل لوله فاضلاب است این مواد شامل ، ته مانده غدا ، چربی روغن ها ، مو، دستمال کاغذی ، کاغذ ، پلاستیک و... می باشند.

 

لوله بازکنی نیاوران

همواره زمان یکی از مهمترین فاکتورهای موجود در مواقع بروز بحران و مشکل می باشد. و مشکلات هیچوقت از قبل خبر نمی کنند. ممکن است در هر ساعت از شبانه روز سیستم فاضلاب شما در منطقه نیاوران دچار مشکل شود. شرکت همیار خدمات با ارائه خدمات لوله بازکنی نیاوران این نوید را به شما می دهیم در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنیم ، که این امر موجب تسریع در روند کار و همچنین پایین آمدن هزینه های شما عزیزان شده است.

 

لوله بازکنی ارزان تهران  ، لوله بازکنی شبانه روزی نیاوران

وقتی کسانی که با مشکل گرفتگی لوله مواجعه می شوند ، برای رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب و توالت خود با شرکت های خدماتی لوله بازکنی تماس می گیرند ، در ابتدای کار از آنها در مورد شدت گرفتگی لوله فاضلاب سوالاتی پرسیده می شود تا کارشناسان لوله بازکنی ارزان تهران ، بهترین مورد را جهت رفع مشکل آنها پیشنهاد دهند و اکیپ های لوله بازکنی نیاوران تهران را با دستگاه مرتبط با مشکل شما به محل اعزام کنند.

 

لوله بازکنی ارزان تهران ، لوله بازکنی ارزان سریع

ما سعی کرده ایم که با بهره گیری از خبره ترین کارشناسان و سرویسکارن لوله بازکنی نیاوران و جدیدترین دستگاه های موجود ، در کمترین زمان ، ارزانترین قیمت لوله بازکنی ممکن با کیفیترین خدمات را ارائه دهیم. پس جهت تخلیه چاه و لوله بازکنی ارزان سریع با ما تماس حاصل فرمایید.

 

لوله بازکنی نیاوران

 

اهداف شرکت خدماتی همیار خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی نیاوران

این شرکت در راستای کسب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات ، همواره با استفاده  از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های موجود تخلیه چاه و لوله بازکنی در کشور در صدد ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی ، با کمترین قیمت با توجه به بکارگیری جدیدترین دستگا ها و همچنین  استقرار نیروهای متخصص خود در امر خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمامی مناطق تهران بزرگ ، آماده خدمات ارزان سریع را جهت رفاه حال مشتریان خود می باشد.

 

لوله بازکنی نیاوران را به متخصصش بسپار

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه یکی از پردرخواسترین سرویس‌های خدمات ساختمانی در منطقه نیاوران می باشد. در شرکت همیار خدمات لوله بازکنی نیاوران و تخلیه چاه نیاوران ، با نازلترین قیمت و زیر نظر اتحادیه و کمتر از نرخ مصوب انجام می شود. در واقع لوله بازکنی نیاوران به عنوان یکی از بهترین و متعهدترین شرکت های خدماتی با عنوان لوله بازکنی ارزان سریع و باکیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد. پس اگر برای لوله بازکنی به دنبال لوله بازکنی ارزان و با کیفیت هستید روی شرکت همیار خدمات حساب ویژه کنید. به محض درخواست برای خدمات لوله بازکنی، شما به مجربترین و باتجربه ترین لوله بازکن‌های شهر تهران دسترسی خواهید داشت.

 

معرفی بعضی از شرکت های همکار

شرکت  اسنپ لوله یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی نیاوران و تخلیه چاه نیاوران می باشد.

شرکت  چاه بازکنی و تخلیه چاه یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی نیاوران و تخلیه چاه نیاوران می باشد.

شرکت  لوله بازکن یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی نیاوران و تخلیه چاه نیاوران می باشد.

شرکت  لوله بازکنی امین یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی نیاوران و تخلیه چاه نیاوران می باشد.

 

سرویسکاران لوله بازکنی نیاوران

امروز اکیپ لوله بازکن نیاوران به یک منزل مسکونی واقع در منطقه نیاوران تهران مراجعه کردند که گرفتگی در قسمت لوله حمام ایجاد شده بود. طبق کارشناسی و بررسی سرویسکاران لوله بازکنی نیاوران بهترین روش جهت باز کردن لوله فاضلاب حمام استفاده از دستگاه فنر تراش و دستگاه 3نظام بوده است. علت گرفتگی لوله فاضلاب هم تجمع موی بدن و سر و چربی حاصل از صابون مورد استفاده در داخل لوله فاضلاب بود.

 

رفتن به بالا