تماس شبانه روزی :

لوله بازکنی اکباتان برترین شرکت خدماتی در بهمن ماه سال 1398

لوله بازکنی اکباتان برترین شرکت خدماتی در بهمن ماه سال 1398

لوله بازکنی اکباتان

آیا شما مشکلی با مسدود شدن ، سرریز شدن لوله های فاضلاب دارید؟ می توانید با خیال راحت مشکلتان را به کارشناسان لوله بازکنی اکباتان بسپارید و با بیش از12 سال تجربه  در زمینه لوله بازکنی و چاه بازکنی و تخلیه چاه در خدمت شما هستیم ، تماس 24 ساعته و هفت روز هفته بدون تعطیلی ، ما از شما همایت می کنیم. لوله بازکنی و تخلیه چاه جز تخصص کارشناسان این شرک می باشد. همه ما از ته مانده غذا متنفریم، از بوی بد فاضلاب متنفریم، و همچنین از هزینه های لوله بازکنی نیز متنفر هستیم. و همه این ها در حالی هست که ما بیشتر عوامل اصلی گرفتگی لوله را خوب می دانیم اما با عدم رعایت این موارد و پیشگیری از گرفتگی لوله به آن دچار می شویم. شرکت همیار خدمات با بکارگیری ماهرترین و متعهدترین سرویسکاران لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه اکباتان بر این است تا در زمان ایجاد مشکل برای شما عزیزان با اولین تماس ، و در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و اقدام به رفع مشکل لوله بازکنی شما نمایند.  شما می توانید همین الان با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. ( )

 

شماره های تماس لوله بازکنی اکباتان

 

فیلمی کوتاه از انجام خدمات لوله بازکنی اکباتان

با توجه به مشکل گرفتگی لوله فاضلاب ما در این قسمت اقدام به نمایش یک فیلم آموزشی در رابطه با لوله بازکنی اکباتان کردیم.

 

 

خدمات لوله بازکنی اکباتان

سرویسکاران لوله بازکنی اکباتان و چاه بازکنی اکباتان آماده اند تا هر ساعت از شبانه روز برای کمک به شما عزیزان جهت حل مشکل لوله بازکنی به محل اعزام شوند. همچنین سرویسکاران تخلیه چاه مجهز به کامیون های با آخرین فن آوری روز دنیا  ، جهت تخلیه چاه آماده هستند.  قیمت های این شرکت بر طبق استاندارد تعریفل شده اتحادیه می باشد. رویسکاران لوله بازکنی در اکباتان بعد از اتمام کار تمامی محل را نظافت و تمیز تحویل شما می دهند.

 • لوله های فاضلاب کفشور حمام
 • لوله فاضلاب سینک ظرفشویی
 • لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی
 • کفشور ناودان پشت بام

 

منطقه اکباتان

شهرک اکباتان یکی از بزرگ‌ترین و مدرنترین شهرک‌های خاورمیانه است که در غرب تهران و ناحیه شش منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این شهرک ۵٫۹۴ کیلومتر مربع وسعت و ۴۴٬۹۸۱ نفر جمعیت دارد. این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود و عمر مفید آن حدود ۳۰۰ سال برآورد شده‌است.[۲] شهرک اکباتان در مسیر خط چهار متروی تهران قرار دارد و دارای یک ایستگاه مترو است که تا سال ۱۳۹۴ دو ایستگاه آن راه اندازی شده‌است و همچنین به مجتمع مگامال با امکاناتی همچون پردیس سینمایی، هایپر مارکت، نمایندگی برندها، آی تی لند، شهربازی (درحال ساخت) و… می‌باشد دسترسی دارد. طرح ساخت آن در سال ۱۳۴۵ توسط مهندسین آمریکایی مبتنی بر روش بلندمرتبه‌سازی و طراحی شهری در آن دوره ریخته‌شد و اغلب مصالح مورد نیاز به‌خصوص آهن‌آلات آن از خارج کشور وارد گردید. طراحی مجموعه شهرک بر عهدهٔ جردن گروزن معمار آمریکایی و ساخت آن بر عهدهٔ شرکت آمریکایی استارِت (به انگلیسی: Starrett) بوده‌است. طرح ساخت این شهرک در ابتدا بسیار وسیع بود، و به‌طور نمونه شامل ساخت دریاچهٔ مصنوعی و بزرگ‌ترین مجموعه فرهنگی ایران و غیره می‌شده‌است. این مجموعه بر محور توسعه متاخر شرقی ـ غربی تهران ساخته شد و ساخت آن بیش از ۱۰ سال به طول انجامید و در آغاز محل سکونت نظامیان قرار داده شده بود. مقاومت در برابر زلزله تا ۹ ریشتر، فضای سبز بسیار وسیع، نورگیری کاملأ کافی و شوتینگ و رایزرهایی اختصاصی و پله‌های مخصوص فرار و ده‌ها استاندارد دیگر آمریکایی، اکباتان را از بقیه ساخت و سازهای تهران و ایران متمایز کرده‌است.

 

لوله بازکنی اکباتان

 

لوله بازکنی اکباتان مشکل زندگی آپارتمان نشینی

امروزه گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلاب شهری و همچنین پر شدن چاه های فاضلاب منازل به یک مشکل و یا یک معضل بزرگ در ساختمان ها تبدیل شده است. به دلیل اشتراکی بودن لوله های اصلی ساختمان و عدم رعایت در نظافت لوله ها ، درصد بروز مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب به مراتب بیشتر از گذشته گشته و نیاز به خدمات لوله بازکنی اکباتان و تخلیه چاه اکباتان و همکاران لوله بازکنی و تخلیه چاه ما بسیار بیشتر احساس می شود. از جمله مهمترین مشکلات موارد زیر می باشد :

 •     گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 •     گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه
 •     گرفتگی سینک ظرفشویی آشپزخانه
 •     گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 •     گرفتگی لوله کفشور پارکینگ، پشت بام، بالکن تراس و حیاط منازل

البته قابل ذکر است که اگر درهنگام بروز مشکل از متخصصین و سرویسکاران لوله بازکنی و تخلیه چاه با تجربه استفاده کنید ، مشکل شما براحتی برطرف می شود و ارائه یک کار با کیفیت از طرف ما به همراه قیمت مناسب و ارائه ضمانت نامه ، قطعا باعث جلب اعتماد طرفین خواهد شد و پلی خواهد بود برای همکاری های آینده ، جهت ارائه خدماتی دیگر می باشد.

 

 

 

روش های لوله بازکنی اکباتان

لوله بازکنی اکباتان با استفاده ا از آخرین فن آوری های موجود در بازار جهت رفع مشکل شما عزیزان اقدام می کند. تجهیزات این شرکت از به روزترین تجهیزات لوله بازکنی ، جهت خدمات لوله بازکنی می باشد .

 

لوله بازکنی ارزان سریع

گاهی اوقات ممکن است که لوله های فاضلاب با مشکل نشتی و یا شکستگی مواجعه شده باشند که سرویسکاران لوله بازکنی اکباتان با توجه به مشکل ، ارزانترین و سریعترین راه حل را با کمترین هزینه جهت رفع مشکل شما ارایه می دهند.

 

لوله بازکنی اکباتان

 

توصیه های لوله بازکن اکباتان در رابطه با نگهداری از لوله های فاضلاب

ما توضیح می دهیم که چگونه می توان به راحتی سیستم های تخلیه فاضلاب را تمیز نگه داشت تا در خانه شما ، کمتر مشکل گرفتگی لوله ایجاد شود و کمک شایانی در مورد گرفتگی لوله فاضلاب در آینده می کند.اگر می خواهید هیچوقت و یا کمتر دچار گرفتگی لوله فاضلاب شوید ، پیشگیری بهترین راه درمان است. یعنی اینکه پس از هربار شستشو و ریختن آشغال و پسماند غذا در سینک ظرفشویی ، اطمینان حاصل کنید که به طور منظم خروجی آب را چک می کنید و از ورود آشغال به داخل لوله فاضلاب جلوگیری کنید. با تلفیق نکات زیر با روش های معمول تمیز کردن، می توانید خطر گرفتگی لوله فاضلاب را کاهش دهید.

 

تجهیزات لوله بازکنی اکباتان سنتی

 •      عینک محافظ
 •      دستکش لاستیکی (طول آرنج اگر امکان دارد)
 •      جوش شیرین (یا بیکربنات سدیم)
 •      سرکه سفید
 •     ظرف برای جمع آوری چربی

 

مراحل لوله بازکنی اکباتان

همانطور که می دانید با هر بار تمیز کردن با توجه به استفاده از مواد شیمیایی ، همیشه بهتر است آماده شود.  دستکش های لاستیکی به محافظت از دستان شما کمک می کند و باعث می شود تا موهای زائد و سایر چیزهای تند و زننده را راحت تر بردارید. عینک های محافظ نیز برای جلوگیری از وارد شدن مواد شیمیایی به چشمان شما می باشد.

 

لوله بازکنی اکباتان

 

همه عوامل گرفتگی لوله ها برابر نیستند

شما باید برخی از لوله های فاضلاب را در خانه خود بیشتر از سایرین بررسی کنید ، مانند سینک حمام، دوش و وان حمام. اینها قسمت هایی از خانه شما هستند که می توانند بر اثر ریزش موهای زاید حاصل از تراشیدن و شستشو می توانند در این قسمت انباشته شوند، به خصوص هنگامی که با صابون، چربی و خمیر دندان ترکیب می شوند. به دلیل ترکیبی از کلسیم صابون، خاک و مو، اغلب لوله های فاضلاب ها مسدود می شوند، اما در طول سال ها، برخی از شیء های غیر معمول، باعث ایجاد گرفتگی لوله ها می شوند و شما نیاز به لوله بازکن ارزان و سریع و لوله بازکن اکباتان دارید.

 

لوله بازکنی با استفاده از آب جوش

شما می توانید از آب جوش برای پاک کردن لوله های فاضلاب خود درطول هفته استفاده کنید. آب جوش یک پاک کننده ساده و در عین حال موثر طبیعی رفع گرفتگی لوله و یک راه عالی برای کاهش چربی، و روغن در لوله های فاضلاب است.

 

دفع زباله های باعث گرفتگی لوله ، با یک پاک کننده بیولوژیکی

پاک کننده بیولوژیکی که حاوی آنزیم ها است، بهترین پاک کننده موی سر از داخل لوله فاضلاب است و یک راه عالی برای درمان چربی ها، باکتری ها، قالب و دیگر مواد آلی است. آنها همچنین برای محیط زیست بسیار بهتر از مواد شیمیایی قوی مانند سفید کننده های شیمیای هستند. هنگام استفاده از محلول شیمیایی در برطرف کردن گرفتگی لوله خود، اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل های پشت بسته را دنبال رعایت کرده اید.

 

رفع گرفتگی ، لوله بازکنی با جوش شیرین و سرکه سفید

شما می توانید جوش شیرین و سرکه سفید را به عنوان یک جایگزین برای یک پاک کننده بیولوژیکی استفاده کنید. شما همچنین می توانید از بیکربنات سدیم یا جوش شیرین به جای پودر شیمیایی استفاده کنید. همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که چند قاشق غذاخوری جوش شیرین را با یک فنجان سرکه سفید مخلوط کنید و روی قسمتی که دچار گرفتگی شده بریزید و حدود پنج دقیقه اجازه دهید که بماند و سپس با استفاده از آب گرم محل را بشویید.

 

لوله بازکنی شهرک اکباتان

 

لوله بازکنی در شهرک اکباتان ، چربی ها را جمع کنید

پیشگیری بهترین درمان است، بنابراین همیشه باید اطمینان حاصل کنید که چربی اضافی از پخت و پز خود را در یک ظرف جمع آوری کنید و اجازه ورودشان به لوله فاضلاب ندهید.  یکی از شایع ترین علل گرفتگی لوله های آشپزخانه های مسدود شده، انباشت روغن سرخ شده از چربی عمیق است که مخلوط با آلودگی های دیگر مانند غذا و پلاستیک است.

 

لوله بازکنی اکباتان

همواره زمان یکی از مهمترین فاکتورهای موجود در مواقع بروز بحران و مشکل می باشد. و مشکلات هیچوقت از قبل خبر نمی کنند. ممکن است در هر ساعت از شبانه روز سیستم فاضلاب شما در شهرک اکباتان دچار مشکل شود. شرکت همیار خدمات با ارائه خدمات لوله بازکنی اکباتان این نوید را به شما می دهیم در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنیم ، که این امر موجب تسریع در روند کار و همچنین پایین آمدن هزینه های شما عزیزان شده است.

 

خدمات لوله بازکنی ،شانه کردن موها ، قبل از حمام

قبل از اینکه حمام یا دوش بگیرید حتما موهای خود را شانه کنید ، اکثر موهای سست را از از سر خود بر میدارید و این باعث می شود که در هنگام حمام آنها به داخل فاضلاب نرود.

 

لوله بازکنی اکباتان و صدور ضمانت نامه

سرویسکاران این شرکت پس از برطرف کردن مشکل شما ، برای شما ضمانت نامه کتبی صادر می کنند تا خیال شما از بابت همه جیز راحت باشه.

 

اهداف شرکت خدماتی همیار خدمات تخلیه چاه اکباتان ، لوله بازکنی اکباتان

این شرکت در راستای کسب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات ، همواره با استفاده  از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های موجود تخلیه چاه و لوله بازکنی در کشور در صدد ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی ، با کمترین قیمت با توجه به بکارگیری جدیدترین دستگا ها و همچنین  استقرار نیروهای متخصص خود در امر خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمامی مناطق تهران بزرگ ، آماده خدمات ارزان سریع را جهت رفاه حال مشتریان خود می باشد.

 

لوله بازکنی اکباتان را به متخصصش بسپار

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه یکی از پردرخواسترین سرویس‌های خدمات ساختمانی در شهرک اکباتان می باشد. در شرکت همیار خدمات لوله بازکنی اکباتان و تخلیه چاه شهرک اکباتان ، با نازلترین قیمت و زیر نظر اتحادیه و کمتر از نرخ مصوب انجام می شود. در واقع لوله بازکنی شهرک اکباتان به عنوان یکی از بهترین و متعهدترین شرکت های خدماتی با عنوان لوله بازکنی ارزان سریع و باکیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد. پس اگر برای لوله بازکنی به دنبال لوله بازکنی ارزان و با کیفیت هستید روی شرکت همیار خدمات حساب ویژه کنید. به محض درخواست برای خدمات لوله بازکنی، شما به مجربترین و باتجربه ترین لوله بازکن‌های شهر تهران دسترسی خواهید داشت.

 

معرفی بعضی از شرکت های همکار لوله بازکنی و تخلیه چاه

شرکت  اسنپ لوله یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی اکباتان  و تخلیه چاه اکباتان  می باشد.

شرکت  چاه بازکنی و تخلیه چاه یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی شهرک اکباتان  و تخلیه چاه شهرک اکباتان می باشد.

شرکت  لوله بازکن یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی اکباتان و تخلیه چاه اکباتان می باشد.

شرکت  لوله بازکنی امین یکی همکاران ما در زمینه لوله بازکنی شهرک اکباتان و تخلیه چاه شهرک اکباتان می باشد.

 

سرویسکاران لوله بازکنی شهرک اکباتان

امروز به یک منزل مسکونی واقع در شهرک اکباتان تهران مراجعه کردیم که گرفتگی در قست لوله حمام ایجاد شده بود. اما با توجه به عدم رعایت نکات ایمنی صاحب خانه با یک میلگرد اقدام به بازکردن لوله فاضلاب کرده بود که باعث ترکیدن لوله و نشتی در محل شده بود که هزینه های آنها را چند برابر کرد. قبل از هر اقدامی با کارشناسان لوله بازکنی شهرک اکباتان تماس و مشاوره بگیرید.

 

رفتن به بالا